مشاوره رایگان 29 40 33 88    59 32 33 88 - 021

بررسی کرایولیپولیز و فواید آن در رسانه های معتبر خارجی

برای چند دهه، در دنیای پزشکی معضلی به نام چربی  مورد غفلت پزشکاران و محققان واقع شد.
اما پیشرفت تحقیقات و برنامه های کاربردی بالینی در علم پزشکی به گسترش فوق العاده ای در مطالعات مربوط به درمان چربی ها انجامید.
همانطور که امروزه درک عمومی ما نسبت به چربی ها و تاثیرات آن بهبود یافته ، مشخص شده بافت چربی ها به عنوان یک عضو پویا تاثیر عمیقی بر سلامت انسان و بیماری های مرتبط دارد.
 براساس مطالعات بالینی مشخص شده که قرار گرفتن چربی ها در معرض سرما و تحت شرایط مناسب می تواند موجب کاهش حجم چربی ها گردد.
 استفاده از کرایولیپولیز ،تلاشی است برای استفاده از تکنولوژی خنک کننده ها و به استخراج موضعی چربی ها و کاهش چربی در نواحی مورد استفاده می انجامد.
در مطالعات غیر انسانی که بر روی خوک ها صورت گرفته ( خوک از حیواناتی است که لایه های چربی در بین اندام هایش حجم و تراکم زیادی دارد ) ، مشخص شد که 80 درصد از لایه های سطحی چربی ( 40 درصد از کل لایه های چربی ) در نواحی موردنظر با استفاده از کرایو لیپولیز یا خنک کننده ها ، از بین رفته است.
به علاوه این تکنولوژی و استفاده از آن در مهار چربی های موضعی توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده و از آن به عنوان درمانی سرپایی ، بدون نیاز به بیهوشی و طی کردن دوره نقاهت یاد شده است.
کرایولیپولیز به عنوان روشی غیر تهاجمی ، برگشت ناپذیر ، بدون عوارض جانبی و فراگیر معرفی شده است.فراگیر بودن کرایولیپولیز به این دلیل است که در تمامی افراد با سطح چربی متوسط یا گسسته نتایج مطلوب ، یکسان و محسوسی در پی داشته است.
به علاوه در آزمایش های کبدی و خون که بر روی بیماران صورت گرفته هیچ گونه مورد غیر عادی و خطرناکی مشاهده نشده ، که این مورد بر ایمن بودن کرایولیپولیز تاکید می کند.


به نقل از وب سایت :
www.medscape.com

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

new-fbsave-for-web   newGsave-for 
         

کاشت مو پیوند مو ترمیم مو