مشاوره رایگان 29 40 33 88    59 32 33 88 - 021

مجله تکنولوژی زیبایی

بسیاری از افراد خصوصا آقایان از ترس اینکه بعد از کاشت مو مورد تمسخر اطرافیان قرار گیرند از این کار خودداری می کنند و از مشاوره نیز پرهیز می کنند در صورتی که این مشاوره به صورت خصوصی انجام می پذیرد .در ابتدای کار متخصص کاشت مو شما را معاینه کرده و اندازه طاسی و اندازه موهایی که میشود پیوند زد را بررسی می کندو توضیحات لازم و مواردی که نیاز است را در اختیار شما قرار می دهد.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

زندگی صنعتی در دنیای امروز خود به خود استرس های روانی به دنبال دارد و این استرس ها روی پوست هم اثر منفی می گذارد و باعث پیری زودرس پوست می شود.
قدیمی ها با وجود اینکه امکانات مالی کمتری داشتند ، آرامش روانی شان بیشتر و استرس هایشان کمتر بود.
به علاوه نسل جدید به دنبال استفاده بیش از حد از مواد آرایشی بهداشتی ،بیشتر در معرض آسیب و خطرات پوستی قرار می گیرند.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

با اطمینان کامل می توان گفت که تنها درمان قطعی و اساسی ریزش موی ارثی در مردان کاشت مو است و با درمان‌های غیر ازاین شاید احتمال ریزش مو کمتر شود اما ترمیم مو صورت نمی گیرد. سایر درمان های دارویی در این نوع از ریزش مو ،تا زمانی مفید هستند که فرد دارو را مصرف می نماید . ترشح هورمون‌های مردانه و تاثیر آن بر بخش جلوی سر باعث ریزش مو می‌شود .ترشح این هورمون ها بر ریشه‌ موهای پشت سر بی‌اثر است واین

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

وقتی برای کاشت مو یا ترمیم مو به پزشک مراجعه می کنید .معمولا پزشک معالج از کاندید پیوند مو درباره هدف و انگیزه ،مدل مورد نظر و سایر درمان هایی که برای کم مویی استفاده کرده می پرسد.
پیوند  و کاشت مو در افرادی  قابل انجام است که در نواحی پشت سرشان موهایی پرپُشت و متراکم داشته باشند کاشت مو یک فرآیند برنامه ریزی شده و دراز مدت  است  ، فرآیندی که تا حصول نتیجه  باید با صبر طی شود.

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

کم کم و با مرور زمان با احساس خارش در پوست بدن و بوجود آمدن خطوط متعدد روی پوستتان روبه رو خواهید شد و نشانه ای از خشک شدن و پیر شدن پوست است.
به طور کلی وقتی برای مرطوب نگه داشتن پوست از روغن های طبیعی استفاده نکنید و یا مدت زمان زیادی را در معرض نور خورشید بگذرانید ،بازسازی سلول های پوست با مشکل مواجه می شوند و در دراز مدت و با افزایش سن

Submit to FacebookSubmit to Google Plus

کاشت مو پیوند مو ترمیم مو